Klinika weterynaryjna - Weterynarz - co godne polecenia

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Witam

Temat widzę, że przewijał się przez forum ale jednak wątki są (że tak powiem) trochę stare :)

Poszukuję dobrej kliniki weterynaryjnej. Nie szukam koniecznie Polaków, gdyż język to nie problem.
Już za 4 tygodnie w życiu pojawi się nowy członek rodziny, suczka Golden Retrievera i podejrzewam że szukam weterynarza z którym nie tylko będe widział się na szczepieniach i odrobaczeniach (czy w przypadku sytuacji awaryjnych) ale także w celach kontrolnych.

Czy jest ktoś w stanie polecić dobrą klinikę? Może być nawet dalej niż obecne miejsce zamieszkania (Sutton Coldfield) bo myślę że nie z tym żadnego problemu. Wolę pojechać dalej i mieć pewność że otrzymam lepszą usługę niż bawić się w i tak wyjazd do weterynarza (tyle że bliżej) aby spotkać ludzi dla których weterynaria to tylko praca.

Czy zmieniło się coś od ostatniego czasu?
Czy dobre kliniki to tylko południe Birmingham i Coventry?
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0

Czesc. Ja jestem weterynarzem. Pracuje w wielu klinikach na zastepstwa I widzialam co nieco. W twoich okolicach polecam Vets4pets Sutton Colfield. Jest tam kilku weterynarzy, ale szef Wloch jest najlepszy, ma na imie Gabriel. Jest doswiadczony I bardzo sympatyczny. Na Pewno go polubisz, polecam.

Zosia0212
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 15 Nov 2014, 20:16
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Mocno zastanawiam się nad Ashwood Veterynary Clinic. Ktoś coś słyszał?

@Zosia0212 - dziękuje za info. Na pewno sprawdzę
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0

ja vets4pets w sutton akurat nie polecam , za to moge polecic scott arms vets :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

Zosia0212 wrote:Czesc. Ja jestem weterynarzem. Pracuje w wielu klinikach na zastepstwa I widzialam co nieco. W twoich okolicach polecam Vets4pets Sutton Colfield. Jest tam kilku weterynarzy, ale szef Wloch jest najlepszy, ma na imie Gabriel. Jest doswiadczony I bardzo sympatyczny. Na Pewno go polubisz, polecam.


My poznaliśmy wspomnianego weterynarza - Gabriela, rzeczywiście bardzo sympatyczny i ogólnie byłam zadowolona z tej kliniki. Również polecam :)
User avatar
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posts: 76
Joined: 6 Jan 2009, 19:13
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

Wprawdzie pld.Bham, ale ze spokojem sumienia polecam Fivelands Veterinary Centre http://fivelands.com/
Dosc powazny zabieg z krojeniem wnetrznosci, na cito, ladnie, czysto, profesjonalnie, sensowni weci, ceny umiarkowane jak na UK.

karjo
Rozeznany
 
 
Posts: 269
Joined: 27 Feb 2008, 11:23
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

Moseley, Hall Green? Kiedyś tam mieszkałem na Hall Green. Fajna przyjemna okolica choć z Moseley co chwila słyszę o jakiś morderstwach i napadach, ale chyba w każdej dzielnicy bywają przypadki i wypadki. Dziękuję za linka. Jeśli mi żadna na Sutton nie podpasuje to będę rozszerzał zakres poszukiwań
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0

Hej
My mamy labradora. 5 lat. Od samego szczeniaka jezdzimy z nim do Manorvets.
Maja kilka oddzialow ale akurat nie wiem czy w twoim rejonie.
Poki co nie narzekam.

Pozdrawiam

mkw
Początkujący
 
 
Posts: 47
Age: 43
Joined: 6 May 2011, 11:49
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Z Manorvets korzystalismy w poczatkowym okresie po przyjezdzie do Bham. Drodzy, spora rotacja personelu i dzieki leczeniu w jednym kierunku, a zmianie diagnozy (antydatowane wpisy w historie) na potrzeby ubezpieczenia, zostalismy z kilkutysiecznym rachunkiem do pokrycia.

Jako ciekawostka, Moseley jest jednym z lepszym miejsc do zamieszkania wg rankingow ;).
Ale nie, nie mieszkamy tam, Fivelands polecilo kilku znajomych i sie opinia potwierdzila.

karjo
Rozeznany
 
 
Posts: 269
Joined: 27 Feb 2008, 11:23
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

Faktycznie nie sa tani. Pies moj mial operacje tez nie bylo tanio. Ubezpieczenie pokrywalo wieksza czesc ale poki co ja nie narzekam. My odwiedzamy Halesowen klinike. Od 5 lat twarze te same.

Pozdrawiam

mkw
Początkujący
 
 
Posts: 47
Age: 43
Joined: 6 May 2011, 11:49
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Witam a jaka klinike polecacie w rejonach Solihull? Acocks Green? narazie moja sunia nalezy to just4pets ale nie polecam wyciagaja tylko kase i moja sunie lecza na sterydach wiecznie!

kskarzynska84
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 20 Mar 2017, 11:23
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

just4pets czy vets4pets? just4pets robi wylacznie szczepienia I odrobaczenia I preparty na pchly. Wydaje mi sie ze mialas na mysli vets4pets. W Solihull dobra klinika jest Willows, ale jest drogo.

Zosia0212
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 15 Nov 2014, 20:16
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Dzisiaj odwiedziłem swoje vets4pets na sutton coldfield. Nie mam żadnych problemów. Tak.. jest drogo, ale nie zdarzyłoby mi się żeby źle diagnozowali mi psiaka
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI