Mandat w National Express?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by krolrys123 » 11 Oct 2015, 16:26 Mandat w National Express?

Dostałem dzisiaj mandat od National Express. Weźcie powiedzcie: facet wpisał poprawnie moje imię ale poprzekręcał nazwisko bo pisał co mu powiedziałem a nie z paszportu. Czy taki mandat jest w ogóle ważny? Co się stanie jeśli go nie zapłacę?

krolrys123
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 11 Oct 2015, 16:19
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by bykuwodzu » 12 Oct 2015, 09:44 Re: Mandat w National Express?

A spisal numer dowodu/adres itp? Niemozliwe zeby lyknal bajeczke ktora mu podasz

bykuwodzu
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 29 Jul 2015, 14:10
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by krolrys123 » 3 Nov 2015, 16:26 Re: Mandat w National Express?

Nie spisał nic. Po prostu wział to co mu powiedziałem. Tyle że adres podałem prawdziwy, ale jak co mogę się zawsze przeprowadzić

krolrys123
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 11 Oct 2015, 16:19
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by edmun » 25 Feb 2016, 09:51 Re: Mandat w National Express?

Serio? Tak ciężko zapłacić za to że nie kupiłeś biletu?
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by arkadiuszcz » 25 Feb 2016, 10:37 Re: Mandat w National Express?

edmun wrote:Serio? Tak ciężko zapłacić za to że nie kupiłeś biletu?

To zależy czy nie kupił biletu bo akurat nie miał pieniędzy, czy dlatego że nie miał zamiaru go kupić. Jeżeli to z tego drugiego powodu to na pewno zapłacenie mandatu boli.

krolrys123 jeżeli dane się nie zgadzają to olej mandat, ty nie jechałeś żadnym autobusem koniec i kropka, a jakby co to ten, którego dane są na mandacie tutaj nie mieszka.
Następnym razem tłumacz kanarowi że musisz wysiąść na najbliższym przystanku, bo się spóźnisz do pracy. Jak już wysiądziecie powiedz mu że ty nie jechałeś żadnym autobusem, nie wiesz o co chodzi, co oni od ciebie chcą i wgl, odejdź od nich i tyle, to naprawdę działa :D . Jeżeli jednak musisz podać swoje dane, podaj dane kogokolwiek, i adres pod którym nie mieszkasz, nie chwal sie że masz dokumenty, nie masz i tyle.
Przez 5 miesięcy jeździłem bez biletu i ani jednego mandatu, i tylko jeden raz mnie wyrzucili z autobusu :D
krolrys123 ile teraz kosztuje przyjemność jazdy bez biletu?
User avatar
arkadiuszcz
Początkujący
 
 
Posts: 17
Joined: 2 Sep 2014, 19:36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by edmun » 25 Feb 2016, 11:10 Re: Mandat w National Express?

Nie wiem czy mi bardziej wstyd czy czuję się bardziej zażenowany że poruszam kwestię płacenia za usługę. Nie powinniśmy się chyba zniżać do poziomu tych innych "imigrantów" co ?
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by arkadiuszcz » 25 Feb 2016, 11:36 Re: Mandat w National Express?

Każda historia ma dwie strony, a wszystko zależy od punktu widzenia. Wyobraź sobie że znalazłeś się tutaj oszukany, bez pieniędzy, bez pracy, zalegasz od tygodnia za czynsz i masz kogoś na utrzymaniu. Dostałeś pracę, ale 14km od domu, i nie masz na bilet, nie pojechałbyś bez biletu? Pierwsze dwa dni chodziłem piechotą, ale nie da sie spacerować 28km codziennie, i jeszcze pracować. Potem kilka razy pożyczyłem 4f na daysavera, ale jeżeli zastanawiasz się czy kupić chleb czy bilet, a widzisz że kierowcy leją na sprawdzanie biletów, to co wybierzesz? No i jeszcze coś w stylu naszego byłego premiera, jeżeli wszyscy kupowali by bilety, to kontrolerzy nie byliby potrzebni, wiec jeżdżąc bez biletu tworzymy miejsca pracy :D
User avatar
arkadiuszcz
Początkujący
 
 
Posts: 17
Joined: 2 Sep 2014, 19:36
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by edmun » 25 Feb 2016, 12:59 Re: Mandat w National Express?

Tu masz wytłumaczenie tego tworzenia miejsc pracy i jak błędne jest myślenie naszego byłego premiera:

https://www.youtube.com/watch?v=gG3AKoL0vEs

A co do sytuacji. Jeśli zostajesz bez pracy i bez pieniędzy to taka podpowiedź że można iść do jobcentre gdzie otrzymujesz bezpłatnie bilet na właśnie możliwość przemieszczanai się w czasie poszukiwania pracy.
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI