Błąd przy bookowaniu lotniczego biletu

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by Aleksandra06 » 30 Jan 2015, 22:26 Błąd przy bookowaniu lotniczego biletu

Za bookowałam bilet w Rainar dzieciom i zrobiłam błąd przy podawaniu nazwiska -w nazwisku sa dwie takie same litery np: Kowalsski. Córce wpisałam poprawnie ale dla wnuka wpisałam to samo nazwisko ale np Kowalski. czy beda jakieś kłopoty z tego tytułu albo jak to odkrecić. skontaktować się tam nie mogę wiec co robić ?

Aleksandra06
Początkujący
 
 
Posts: 13
Age: 55
Joined: 6 Feb 2008, 12:54
Location: Wolsztyn
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by andrzejj » 30 Jan 2015, 23:16 Re: Błąd przy bookowaniu lotniczego biletu

Raz przelecialem z literowka na bilecie w ryanair i nikt pytan zbednych nie zadawal
User avatar
andrzejj
Raczkujący
 
 
Posts: 63
Joined: 8 Jul 2012, 19:45
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ika50 » 31 Jan 2015, 14:02 Re: Błąd przy bookowaniu lotniczego biletu

Masz taką opcję "zarządzanie rezerwacją" tam możesz wszystko zmienić.I radzę tak zrobić.

Ika50
Początkujący
 
 
Posts: 12
Joined: 4 Nov 2010, 20:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Voltix » 31 Jan 2015, 20:46 Re: Błąd przy bookowaniu lotniczego biletu


Voltix
Rozeznany
 
 
Posts: 106
Joined: 6 Feb 2014, 12:59
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by edmun » 19 Mar 2015, 10:27 Re: Błąd przy bookowaniu lotniczego biletu

nie zawsze można zmienić, jednakże polecam spróbować przez stronę. Jeśli się nie uda, można zadzwonić na infolinię i powiedzieć że się literówka wkradła. Zazwyczaj poprawiają bezpłatnie (Ryanaiar przynajmniej). Trzeba się jednak pilnować. Sam kiedyś tak zabookowałem siostry przelot że z przyzwyczajenia wpisałem imię żony. Niby nazwisko to samo, ale Katarzyna a Karolina to jednak różnica. Na szczęście zadzwoniłem do Rayana i wytłumaczyłem, że to jest ta sama osoba, ale że imię się inaczej pisze i czy mogą mi poprawić. Na szczęście przeszło :)

2 miesiące temu zabookowałem bilet w tą i z powrotem na podstawie dowodu osobistego przy odprawie online. na miejscu w Polsce czekał na mnie nowy dowód bo staremu kończyła się ważność i co ciekawe z mojej własnej zapominalskiej głowy zapomniałem że bilet z powrotem był na podstawie starego dowodu. wracając na nowym miałem trochę obawy że będą problemy ale nikt to niczego się nie przyczepił że numer dowodu i daty ważności są inne.
User avatar
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posts: 444
Joined: 27 Oct 2011, 19:06
Reputation point: 48
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI