Wymiana Polskiego prawa jazdy na UK

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by ramzes11 » 8 Jan 2015, 11:58 Wymiana Polskiego prawa jazdy na UK

Witam. Mam pytanie dotyczące wypełnienia formularza D1. Chodzi o to że jako dokument tożsamości chciałbym wysłać dowód osobisty ale wszędzie w poradnikach gdzie czytałem piszą że jeśli wyślę ten dokument to muszę poprosić jakiegoś znajomego obywatela UK o to aby potwierdził moją tożsamość podpisując się w aplikacji i podał swoje dane. Ale w książeczce informacyjnej dołączonej do aplikacji czytam że "If you have agreed to us verifying your identity with IPS or are providing an up to date Passport, Travel Document, Biometric Residence Permit (BRP) or an EU/EEA National Identity Card (with the exception of ID cards issued by the Swedish Post Office) as proof of your identity, then you do not need someone suitable to sign the back of your photo."
Więc teraz się pogubiłem i nie wiem jak muszę postąpić z wypełnieniem tej aplikacji. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

ramzes11
Raczkujący
 
 
Posts: 72
Joined: 8 Jun 2011, 14:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 8 Jan 2015, 15:04 Re: Wymiana Polskiego prawa jazdy na UK

Odpowiedź na Twoje pytanie zaznaczyłem

ramzes11 wrote:Witam. Mam pytanie dotyczące wypełnienia formularza D1. Chodzi o to że jako dokument tożsamości chciałbym wysłać dowód osobisty ale wszędzie w poradnikach gdzie czytałem piszą że jeśli wyślę ten dokument to muszę poprosić jakiegoś znajomego obywatela UK o to aby potwierdził moją tożsamość podpisując się w aplikacji i podał swoje dane. Ale w książeczce informacyjnej dołączonej do aplikacji czytam że "If you have agreed to us verifying your identity with IPS or are providing an up to date Passport, Travel Document, Biometric Residence Permit (BRP) or an EU/EEA National Identity Card (with the exception of ID cards issued by the Swedish Post Office) as proof of your identity, then you do not need someone suitable to sign the back of your photo."
Więc teraz się pogubiłem i nie wiem jak muszę postąpić z wypełnieniem tej aplikacji. Proszę o pomoc. Pozdrawiam


Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI