Proszę o informacje o firmie Blue is a colour ?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Witam wszystkich. Jestem w Polsce i szukam pracy. Znalazłam firmę o nazwie Blue is a color która organizuje wyjazd do pracy do Birmingham...ale wszystko wydaje mi się podejrzane. Prosze o pomoc.

zosiaxzosia
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 13 Feb 2014, 18:42
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Juz nazwa jest podejrzana i wpisujac w google zero rezultatu, podeslij jak mozesz jakis link do oferty pracy czy cos od nich
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

blueisacolour.letnet.pl/kontakt.html

sam adres na stronie wydaje mi sie podejrzany

zosiaxzosia
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 13 Feb 2014, 18:42
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Radze odpuscic , pisza ze od 1995 a Na necie Nic o Nich nie ma
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

Nazwa mówi sama za siebie trzeba naprawde nie mieć pomysłu, żeby wymyślić coś takiego, wogule nie związana z szukaniem pracy jeśli nawet nie są oszustami kto przeglądając neta wpadnie na to, ze to firma rekrutacyjna.
Jeśli ja chciał bym kogoś oszukać to nazwał bym firmę blue recruitment i odrazu wzbudza większe zaufanie niż blue is a color.
Autorowi tematu radzę odpuścić na 90% to jest oszustwo.

Guest
 
 
Top
0

kto w przykladowej ofercie napisalby : Praca jest całkiem niezła - nieco nudna, ale człowiek sie nie przemęcza chyba ze oczy

to mi wyglada na kolejny eurolinex czyli wielki oszust

Dodano: -- 15 lut 2014, o 08:59 --

z ciekawosci sprawdzilam adres i co pokazalo , premier inn hotel pod tym adresem
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by VA » 15 Feb 2014, 10:30 Re: Proszę o informacje o firmie Blue is a colour ?

Hotel jest pod numerem 20. 11 jest w The Wharf - zespół niedużych biurowców. Kiedyś osobiście byłem tam w jakiejś agencji pracy, ale na pewno nie Blue is a colour.
Znalazłem, że 11 jest obecnie do wynajmu: http://properties.deloitterealestate.co ... Wharf.html ale też nie ma zbyt wiele szczegółów, może być nieaktualne. Jedyny sposób by adres sprawdzić to się tam przejść.
Firma raczej mało wiarygodna. Nie mają naziemnej linii telefonicznej oraz podany adres jest niepełny.

Ta nazwa już mi się kiedyś obiła o uszy. Czy przypadkiem nie było już kiedyś na forum coś na ten temat?
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

Dziękuję za te wszystkie informacje. Miałam duże wątpliwości co do tej firmy ale chciałam się upewnić dlatego napisałam na tym forum. Szukam pilnie pracy dlatego przeglądam wszystko ale nauczona doświadczeniem sprawdzam jak mogę każda ofertę.
Pozdrawiam wszystkich rodaków w Birmingham.

zosiaxzosia
Przyczajony
 
 
Posts: 3
Joined: 13 Feb 2014, 18:42
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

to jest jeden wielki wałek. Dzwoniłem tam w sprawie pracy koles wyslal do mnie wiadomosc ( niby do rejestracji ) mialem odpowiedziec Y i odeslac wiadomosc w ktorej była informacja ze jesli to potwierdze to zaplace 12f. Powiedzialem ze nie wysle tego to dostałem informacje ze mam odpowieidzec znow na innego sms .. w sumie 4x3f. Oczywiscie niczego nie wyslalem a koles powiedzial ze zarejestruje mnie recznie i ze niby od wtorku praca.. NIe pytal mnie o adres ani zadne inne dane, nie powiedzial nawet jaka praca i gdzie.. wiec jak dla mnie jest to jeden wielki walek..

Kamil723
Początkujący
 
 
Posts: 23
Age: 33
Joined: 5 Jul 2012, 11:48
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Jeżeli pobierają za cokolwiek pieniądze to nie jest to żadna agencja pracy tylko zwykli złodzieje.
User avatar
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posts: 693
Joined: 26 Jan 2008, 11:01
Location: Dudley
Reputation point: 58
Poczciwy
Top
0

Tak to oszusci tez dostalam jakies sms niby do rejstracji tyle ze mi pobralo za to 20funtow bo powtorzylam mu te nr boze jaki czlowiek jest naiwny :(

aniusia23
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 25 Feb 2014, 00:33
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI