Koszt połączeń do pl z sieci 3 (abonament)

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by magiera23 » 15 Dec 2013, 22:33 Koszt połączeń do pl z sieci 3 (abonament)

Mam pytanko do klientów sieci 3. Jestem o krok od zakupienia The One Plan 12 Month SIM Only.
Czy koszt połączeń do pl jest taki sam jak w 3 Pay As You Go?? 9p na kom i 2p na stac.?????
Pozdrawiam
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
User avatar
magiera23
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Joined: 28 Mar 2007, 13:17
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

Witaj. Obecnie jestem w posiadaniu kontraktu, którym jestem zainteresowana i niestety muszę Cię zmartwić ale ceny w przeciwieństwie do Pay As You Go są nieco wyższe. Udało mi się znaleźć na stronie three.co.uk cennik połączeń międzynarodowych a ceny prezentują się następująco:

Poland Voice Call. 46p / minute (Nie udało mi się znaleźć czy cena tyczy się połączenia na komórki i stacjonarne czy tylko komórki)
Text Message. 25.2p / text
Photo Message. 35.8p / message
Video Message. 37.8p / message
Video Call.£1.53 / minute


Mam nadzieję, że pomogłem ;)

Pozdrawiam.
User avatar
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posts: 161
Age: 34
Joined: 3 Feb 2010, 23:48
Location: Newtown/B'ham
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Jesli chodzi Ci o polaczenia do Polski i w ogole tania telefonie to ja polecam siec Vectone[b][/b] ja osobiscie jestem zadowolona, nie mam kontraktu, sama simówka, do Pl za polaczenia komórkowe place 1p ! jak dla mnie bomba :)

www.vectonemobile.co.uk
User avatar
Aleksandra91
Raczkujący
 
 
Posts: 79
Age: 32
Joined: 27 Sep 2013, 21:44
Location: Erdington
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Sebool_uk wrote:
Poland Voice Call. 46p / minute (Nie udało mi się znaleźć czy cena tyczy się połączenia na komórki i stacjonarne czy tylko komórki)
Text Message. 25.2p / text
Photo Message. 35.8p / message
Video Message. 37.8p / message
Video Call.£1.53 / minute



Znalazłem to samo. Miałem nadzieje że źle szukam albo nie ten cennik sprawdzam. Ogromna różnica pomiędzy kontraktem a Pay As You Go. Chyba się do nich przejdę to może coś wytarguję :D
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
User avatar
magiera23
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Joined: 28 Mar 2007, 13:17
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 16 Dec 2013, 09:25 Re: Koszt połączeń do pl z sieci 3 (abonament)

Ja mam abonament w 3 i płace 0,03£ na stacjonarne do Polski i 0,09£ na komórki tylko trzeba używać numerów kontaktowych, tak jak w O2 jeśli ktos kiedyś miał.

Guest
 
 
Top
0

xxxx wrote:Ja mam abonament w 3 i płace 0,03£ na stacjonarne do Polski i 0,09£ na komórki tylko trzeba używać numerów kontaktowych, tak jak w O2 jeśli ktos kiedyś miał.

Numery kontaktowe???

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
User avatar
magiera23
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Joined: 28 Mar 2007, 13:17
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 16 Dec 2013, 11:34 Re: Koszt połączeń do pl z sieci 3 (abonament)

290366 telefon stacjonarny
290866 komórka

Jeśli chcesz zadzwonić na telefon stacjonarny dzwonisz na pierwszy podany numer i kobiecy głos mówi Ci co masz robić ale żeby nie marnować czasu wybierasz z klawiatury numer na jaki chcesz zadzwonić np. 004822845.....# na koniec zawsze musisz nacisnąć # i wtedy już tylko czekasz aż w Polsce ktos podniesie słuchawkę. Podobna procedura jest w sieci o2 jeśli kiedyś miałeś tam telefon.

Guest
 
 
Top
4

Mam O2 od paru ale pay as you go. Dzwonie bezposrednio na kom za 5p i stacjonarne 2p. Na abonament zazwyczaj sa troche inne warunki. Chce sie przeniesc do 3 ze wzgledu na neta ale na stronie znalazlem stawke do pl 48p - masakra.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
User avatar
magiera23
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Joined: 28 Mar 2007, 13:17
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

Xxxxx gdzie znalazles te prefixy?? Na stronie sa tylko na pay as you go.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
User avatar
magiera23
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Joined: 28 Mar 2007, 13:17
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 16 Dec 2013, 14:31 Re: Koszt połączeń do pl z sieci 3 (abonament)

Dał mi je mój brat i używam ich od ponad roku on tez ma abonament w 3. Ja z O2 tez urzywalem jakiegoś prefixu i płacilem 0.01£ na stacjonarne do pl i chyba 0,05£ na komórki ale to było dawno temu.

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by Gaba76 » 16 Dec 2013, 19:20 Re: Koszt połączeń do pl z sieci 3 (abonament)

xxxx wrote:290366 telefon stacjonarny
290866 komórka

Jeśli chcesz zadzwonić na telefon stacjonarny dzwonisz na pierwszy podany numer i kobiecy głos mówi Ci co masz robić ale żeby nie marnować czasu wybierasz z klawiatury numer na jaki chcesz zadzwonić np. 004822845.....# na koniec zawsze musisz nacisnąć # i wtedy już tylko czekasz aż w Polsce ktos podniesie słuchawkę. Podobna procedura jest w sieci o2 jeśli kiedyś miałeś tam telefon.

my też jesteśmy w 3 i mamy jeszcze tańszy i łatwiejszy sposób na połączenia do pl na komórki :) wystarczy dopisać do kontaktu z przodu numeru 290729 potem pauza a na końcu numeru # a powinno to wyglądać tak: 290729,0048666777888# i połączenie wyniesie 7p. za minute. Tak samo można zrobić z tym prefixem na stacjonarny za 3p. który podał xxxx właśnie sprawdziliśmy - działa ;)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
User avatar
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posts: 339
Age: 47
Joined: 1 Sep 2011, 21:33
Location: Tipton
Reputation point: 49
Pokojowy
Top
4

Gaba76, właśnie to znalazłem http://www.dialacode.com/available-countries.aspx

Dzięki za pomoc. Zaraz kupuję kartę 3 :D
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
User avatar
magiera23
Raczkujący
 
 
Posts: 66
Joined: 28 Mar 2007, 13:17
Reputation point: 14
Neutralny
Top
0

@Gaba76

Dzięki za namiary :) na pewno się przyda na zaś :P
User avatar
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posts: 161
Age: 34
Joined: 3 Feb 2010, 23:48
Location: Newtown/B'ham
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

magiera23 wrote:Mam O2 od paru ale pay as you go. Dzwonie bezposrednio na kom za 5p i stacjonarne 2p. Na abonament zazwyczaj sa troche inne warunki. Chce sie przeniesc do 3 ze wzgledu na neta ale na stronie znalazlem stawke do pl 48p - masakra.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


Jeśli chodzi o neta, to fakt 3-ka ma dobre oferty, bo jako jedyna z niewielu daje nielimitowany internet za niewielką stawkę. Ale żeby nie było za kolorowo, to 3-ka jednak jest kiepską siecią. Po pierwsze lipny(a nawet zanikający) zasięg w miejscach gdzie inne sieci mają na full-a, po drugie neta można używać tylko na swoim telefonie( nie udostępnisz np. przez Wi-Fi/USB na kompa czy na inny telefon). Po trzecie robią "obiecanki cacanki", z początkiem grudnia miało wejść 4G a mamy już ponad połowę miesiąca i jak było cicho tak jest cicho, przy czym inne sieci już od dawna mają 4G.
Ogólnie nie polecam tych darmozjadów.

lukzlo
Początkujący
 
 
Posts: 44
Joined: 4 Nov 2007, 20:50
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Ale bzdury piszesz bo w abonamencie za 15£ mozna udostepniac neta bez problemow a 3g potrafi do 22 mb/s smigac wiec na 4g mozna jeszcze chwilke zaczekac. Co do zasiegu to smigam codziennie do leeds i okolice a z zasiegiem nie ma problemow radio zet dziala bez problemow. Za to w o2 zrywalo mi bardzo czesto.

Ancia28
Raczkujący
 
 
Posts: 75
Age: 44
Joined: 28 Dec 2007, 20:47
Location: Birmingham/Castle Vale
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI