Dziwna sytuacja

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by dodembham » 10 Nov 2013, 18:42 Dziwna sytuacja

Wczoraj gdy siedziałem sobie w moim domu który wynajmuje z agencji od ponad roku .Uczciwe place za rent ,tax prad gaz. Wszedla sobie tak po prostu pani otworzyła sobie 2 pary drzwi i chodziła po korytarzu była razem z dwoma gorylami.(drzwi otworzyła na tak ze wcisnęła coś jak kartę kredytowa żeby zamek ruszył...(czyli krotko mówiąc włamała się ja się pytam kim jest stwierdziła ze pracuje dla British gaz i ze musza mi licznik wymienić mam podpisać umowę nowa z jakoms inna firma i zadawała mi pytania czy place tax itd. się od razu oburzyłem ze jakim prawem mi wszedla do domu ona zekla ze jestem emigrantem i ze dla nas emigrantów sa inne prawa niz dla brytyjczykow kazałem jej natychmiast opuścić mój dom. Kobieta była był ubrana jak jakiś beret moherowy taki w takim czarnym futrze. od razu się wyniesla i powiedzala ze jej prace utrudniam i ze odezwa się do mnie w ciągu paru dni.identyfikator który miała wogule mnie nie przekonał .tamci panowie nie mieli żadnego identyfikatora...raz dwa się wynieśli...
Miał ktoś taka sytuacje??

dodembham
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 16 Mar 2011, 19:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Anek » 10 Nov 2013, 18:51 Re: Dziwna sytuacja

To nie byla normalna sytuacja. Pewnie nie spodziewali sie ze ktos bedzie w domu i chcieli Ci opedzlowac chate. Dobrze ze nie zrobili Ci krzywdy. Dzwoniles na policje? W jakiej okolicy mieszkasz? Pozdrawiam :shock:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
User avatar
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1682
Age: 43
Joined: 15 Aug 2006, 19:58
Location: Sutton Coldfield
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 10 Nov 2013, 18:55 Re: Dziwna sytuacja

dodembham, ja na Twoim miejscu zgłosiłabym to na policję i do agencji. Nikt nie ma prawa wejść sobie od tak do domu. Nawet landlord powinien uprzedzić o wizycie na co najmniej 24h. To było jawne włamanie. Jeśli masz taką możliwość zmieńzamki i załóż łańcuch. Żadna instytucja nie ma prawa wejść do domu bez chociażby nakazu. Pretekst żeby podpisać jakąś dziwną umowę może być próbą wyłudzenia danych. Jako imigranci mamy takie same prawa do bezpieczeństwa, wynajmu, prywatności... jak mają Brytyjczycy. Radzę uważać i zgłosić to na policję bo to jest włamanie.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 10 Nov 2013, 20:20 Re: Re: Dziwna sytuacja

dodembham wrote:Wczoraj gdy siedziałem sobie w moim domu który wynajmuje z agencji od ponad roku .Uczciwe place za rent ,tax prad gaz. Wszedla sobie tak po prostu pani otworzyła sobie 2 pary drzwi i chodziła po korytarzu była razem z dwoma gorylami.(drzwi otworzyła na tak ze wcisnęła coś jak kartę kredytowa żeby zamek ruszył...(czyli krotko mówiąc włamała się ja się pytam kim jest stwierdziła ze pracuje dla British gaz i ze musza mi licznik wymienić mam podpisać umowę nowa z jakoms inna firma i zadawała mi pytania czy place tax itd. się od razu oburzyłem ze jakim prawem mi wszedla do domu ona zekla ze jestem emigrantem i ze dla nas emigrantów sa inne prawa niz dla brytyjczykow kazałem jej natychmiast opuścić mój dom. Kobieta była był ubrana jak jakiś beret moherowy taki w takim czarnym futrze. od razu się wyniesla i powiedzala ze jej prace utrudniam i ze odezwa się do mnie w ciągu paru dni.identyfikator który miała wogule mnie nie przekonał .tamci panowie nie mieli żadnego identyfikatora...raz dwa się wynieśli...
Miał ktoś taka sytuacje??


To jest pytanie na serio czy poprostu jaja sobie robisz ?

Ktos Ci wchodzi do domu bez pozwolenia a Ty sie pytasz czy ktos mial taka sytuacje ?
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by gregor75 » 10 Nov 2013, 22:02 Re: Dziwna sytuacja

Normalne wlamanie.A jak trafili ze ktos byl w domu to gadka dla zmylki i odwrot.Masz szczescie ze nic Ci nie zrobili i wyszli.Powinienes powiadomic policje.

gregor75
Raczkujący
 
 
Posts: 50
Age: 49
Joined: 5 Feb 2011, 11:59
Location: bham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by artek1047 » 10 Nov 2013, 23:49 Re: Dziwna sytuacja

Nie zastanawialbym sie ani sekundy i odrazu zadzwonilbym po policje, nikt nie ma prawa wejsc ci do mieszkania bez twojej wiedzy i zgody. Tak jak ktos tam wspomnial na poczatku, z pewnoscia chcieli ci opier*** chate.
Ja na szczescie w drzwiach mam dwa zamki, dwie zasowy, lancuch i alarm.
Pamietam ze jak kiedys bylem u fryzjera jakiegosc to tam jakies laski rozmawialy o podobnej sytuacji. Wiec montuj zamki, porozmawiaj z agencja o alarmie i miej oczy otwarte, bo w tym przypadku masz duzo szczescia ze nikt ci noza w plecy nie wsadzil, bo tyle sie teraz dzieje w uk i to w bialy dzien ze strach na kogo kolwiek na ulicy spojrzec zeby nie wyciagnal gnata lub noza.
User avatar
artek1047
Początkujący
 
 
Posts: 31
Joined: 16 Dec 2011, 20:53
Location: Darlaston
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malpa3000 » 24 Nov 2013, 06:58 Re: Dziwna sytuacja

Faktycznie dziwna sytuacja - i co w związku z tym zrobiłeś drogi autorze?

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posts: 122
Joined: 1 Jan 2010, 21:10
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI