Wyjazd autem do PL - a hotelik ,motelik .hostelik na sen.

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
czesc
mam pytanie : potrzebuje namiaru na tani nocleg motel itp w Niemczech okolice Hanoveru by nie bylo trzeba zbaczac z trasy za mocno sprAwdzony planuje wybrac sie z dziecmi do Polski 28lipca 4rano kierowca tylko jeden zero szans na zmiane wiec zmeczenie nas dopadnie pytanie kiedy, plus 3 dzieciaczkow nie chce ich meczyc spaniem w samochodzie na parkingu lepiej niech dzemna ;) sie hoteliku . zwracan sie z prozba do was forumowicze o jakies propozycje nadresy o ile to juz przerabialiscie na wlasnyn przykladzie pozdrawiam milego !
User avatar
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posts: 109
Joined: 7 Jan 2010, 22:04
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

ja tez mam dwojke dzieci i psa biore ze soba tez dlatego ja wyjezdzam zawsze popoludniu zeby wszyscy mogli sobie spac przez noc a ja w spokoju jecha. tez jestem jedynym kierowca. zatrzymuje sie co jakies 2 - 3 godz na fajke i zeby pies sie zalatwil i dalej w droge, bez zbednych przerw w hotelu. zaoszczedzisz czas i pieniedze

greg2904
Rozeznany
 
 
Posts: 108
Joined: 10 Nov 2012, 15:08
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Czesc , to nie na tematale zapytam , greg2904 jadac do pl wybierasz prom czy tunel ? Wiem ze na promie pies musi zostac w aucie , ja jade za 4 tyg do pl pierwszy raz z pieskiem i nie chce zostawiac go samego na 2.5godz w aucie , moje pytanie brzmi czy to dotyczy wszystkich lini promowych czy moze sa takie gdzie mozna zabrac pupila na poklad ? Dodam ze na daty kiedy jade cena promu to 60 f a tunel 200 f wiec spora różnica , wiem ze tunelen to tylko 30 min a promem 2.5 ale cena tunelu jest jakas kosmiczna , pozdrawiam

dworek
Początkujący
 
 
Posts: 41
Joined: 24 Aug 2007, 22:44
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

dworek, lepiej zacznij przyzwyczajać psa do dłuższego przebywania w aucie, albo wybierz prom.

Też się zastanawiałem nad noclegiem w Niemczech podczas podróży do PL - po prostu nie daję rady na takiej trasie. Nawet drzemki dwugodzinne nie wiele pomagają. Przerwa na promie też mi w niczym nie pomaga.
Ja nie mam dzieciaków, ale za to dwa psy i przy kolejnej podróży do PL zamierzam się zatrzymać na jakimś campingu. Gdyby ktoś mógł jakiś polecić to też byłbym wdzięczny.
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

czesc przed dodatniem tego postu rozmawialem z kolega ikolegi kolega wlasnie zna jakis sprawdzony motelik godny polecenia z tego co wiem kolega ma rozmawiac z tamtym kolaga w wekend i wyciagmnac od niego info na temat tego miejsca ... iwec jak tylko dostane to e informacie zapodam tu wam chlopaki i dziewczyny na forum

Dodano: -- 11 lip 2013, o 22:24 --

lepszy byl by prom bo wygodniejszy moim zdaniem ... jak wiozlem psa do uk spedził caly rejs pod pokladme odpoczawajc wazne by zostawic uchylone okno w samochodze ... nic mo lub im nie bedzie na pokład niema szans nigdziej wyjsc z ze zwierzetami .. pozdrowka
User avatar
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posts: 109
Joined: 7 Jan 2010, 22:04
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

dworek
wiem ze tunel jest drozszy, ja zaplacilem za swoj £185 i jade za tydz ale wybralem drozsza opcje dlatego ze nie wiem jak sie pies w samochodzie zachowa sam zamkniety (z uchylonym oknem), czy np. nie zasra mi auta lub podrapie siedzen, nigdy niewiadomo.
z tego co wiem to mozesz w klatce wziasc pupila ze soba na poklad promu ale nie wiem czy pies tez jest na liscie (chyba chodzi o koty i fretki czy cus).

greg2904
Rozeznany
 
 
Posts: 108
Joined: 10 Nov 2012, 15:08
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

Panowie dzieki wszystki za informacje . :grin: :D
User avatar
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posts: 109
Joined: 7 Jan 2010, 22:04
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Revi ... axony.html my spalismy w tym hotelu.moze luksusow nie ma ale tanio i po drodze

andzia24
Raczkujący
 
 
Posts: 68
Joined: 11 Jan 2011, 22:44
Location: walsall
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

Etap-ow jest sporo po drodze we Francji, Belgii i zaraz za granica Niemiecka. Ta sama firma co Formule-1 w poprzednm poscie (Accor Hotels) , ale maja lazienke w pokoju wiec ciut drozsze ok. 35-40 GBP za pokoj bez sniadania. Tylko sprawdz bo nie wszedzie mozna miec psy

tomtor
Raczkujący
 
 
Posts: 58
Joined: 10 Jan 2008, 02:06
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

Zaraz zaczna sie wyjazdy i moge spokojnie polecic camping w Niemczech, w przyzwoitych cenach, z swietna infrastruktura, mozna sie zatrzymac z dziecmi, zwierzakami, odpoczac:
http://www.suedsee-camp.de/en/
Przydaje sie maly namiot :).

karjo
Rozeznany
 
 
Posts: 269
Joined: 27 Feb 2008, 11:23
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

ja wtrącę swoje 3 grosze jeszcze a propos promu- 2.5 godz to przy idealnej sytuacji gdzie wszystko jest pięknie zsynchronizowane i pogoda ładna, ja niestety ostatnim razem spędziłem...ponad 5 godzin!!! (prom spóźniony ponad godzinę, we Francji coś się zablokowało- masakra, strata czasu) -po raz pierwszy za 2 tygodnie będę jechał przez tunel- może trochę drożej ale 20 minut i jedziesz dalej ale nie siedzisz i się nie wk..wiasz ;)

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posts: 199
Joined: 26 Aug 2013, 20:40
Reputation point: 38
Pokojowy
Top
0

kwestia gustu. Dla mnie prom >>>>> tunel. Po 10h za kólkiem (droga powrotna) 2-2,5h drzemki na promie czyni cuda.

Pozdrawiam
PS. Tunel też jest czasami zamknięty i wówczas cały ruch kierują na prom...

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

ja uwielbiam tunel nie lubie promu nie dlatego ze przez 2 godziny umieram z nudów ale dlatego że czesto sie spozniaja a po za tym czas czas goni
euro wjezdzam i wyjezdzam wszystko trwa moze z 45 minut a prom około 3 godziny masakra
ale jak ktos umi spac na promie ( tylko pozazdrościc) no to ma chwilke dla siebie dla mnie to meczarnia
tylko ze my z mężem sie zmieniamy to napewno nam latwiej:)

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

mam37 wrote:(...)
euro wjezdzam i wyjezdzam wszystko trwa moze z 45 minut a prom około 3 godziny masakra
(...))

3 h? Nie wiem którą trasą płynęłaś.
Dover - Dunkierka ~ 2,5h
Dover - Calaise ~ 1,5h

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

AdamBoltryk, ja mówie o calokształcie
rzadko jest tak ze odrazu wjeżdzasz na prom a musisz poczekać zanim wjedziesz około minimum 20 minut potem zanim opuścisz prom to zależy czy wyjeżdzasz jako 1 czy ostatni to też trwa potem możesz trafić jeszcze na kontrol zreszta sam wyjazd z promu jest bardzo powolny więc jakby liczył od dechy do dechy to z 3 godziny
a euro max 45 minut róznica kolosalna
a ty podajesz godz czasu plynęcia promem Dover - Calaris 1,5 g to czas trasy nie od dechy do dechy wiec proszę cie nie mów mi że ty masz 1.5 godz od momentu pokazania dowodu w budce do wyjazdu a ja licze wszystko
zreszta nie ma co sie przepychać dla mnie możesz nawet płynąc w pław jak Ci tak lepiej kazdy robi co chce i co mu wygodniej proste

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posts: 493
Joined: 23 Aug 2012, 10:54
Reputation point: 45
Pokojowy
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI

cron