Chorobowe a benefity

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by Laza11 » 19 Apr 2013, 23:37 Chorobowe a benefity

witam.. . mam zaplanowana operacje .. z tego powodu nie bedzie mnie w pracy okolo 4-6 tygodniu po zabiegu..Jestem na stale zatrudniony i firma nie zaplaci mi za zaden dzien nieobecnosci, dostane tylko pieniazki od panstwa ok 345 funtow na miesiac.. czy ktos moze wie jak wyglada sprawa z benefitami.. mamy wszystkie benefity i tylko ja pracuje ..na utrzymaniu 3 osoby.. czy teraz musze to zglosic ze nie bede mial zadnych dochodow ? slyszalem ze podobno wyrownanie do mojej wyplaty robia...czy ktos mial taka sytuacje? ..z gory dziekuje i pozdrawiam

Laza11
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 6 Oct 2009, 11:02
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marek55 » 20 Apr 2013, 15:14 Re: Chorobowe a benefity

witaj to nie tak do 28 tygodni chorobowe placi pracodawca jesli masz dluzej niz 28 tygodni to po tym czasie zglaszasz sie do job center i oni placa a benefity dalej ci sie naleza nie daj sie pracodawcy wykiwac ja w 2005 roku tez bylem na dlugim chorobowym i 28 tygodni placil mi pracodawca i workind tax mialem dalej w wrecz po nastepnym kwietniu zlozeniu deklaracji nawet mi podwyzszyli bo mialem maly zarobek w tym czasie placili chorobowe 73 funt tygodniowo i jeszcze odzyskalem podatek takze nie daj sie wyrolowac musza ci placic chorobowe pozdrawiam

Dodano: -- 20 kwi 2013, o 15:14 --

witaj to nie tak do 28 tygodni chorobowe placi pracodawca jesli masz dluzej niz 28 tygodni to po tym czasie zglaszasz sie do job center i oni placa a benefity dalej ci sie naleza nie daj sie pracodawcy wykiwac ja w 2005 roku tez bylem na dlugim chorobowym i 28 tygodni placil mi pracodawca i workind tax mialem dalej w wrecz po nastepnym kwietniu zlozeniu deklaracji nawet mi podwyzszyli bo mialem maly zarobek w tym czasie placili chorobowe 73 funt tygodniowo i jeszcze odzyskalem podatek takze nie daj sie wyrolowac musza ci placic chorobowe pozdrawiam

marek55
Raczkujący
 
 
Posts: 81
Joined: 23 May 2010, 21:04
Location: west bromwich
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Laza11 » 21 Apr 2013, 05:11 Re: Chorobowe a benefity

witam. dzieki za odpowiedz. tak pracodawca placi mi za chorobowe ale tylko 4 tygodnie ktore juz wczesniej wykorzystalem...a mamy platne 4 tygodnie na rok ..

Laza11
Początkujący
 
 
Posts: 28
Joined: 6 Oct 2009, 11:02
Reputation point: 6
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by malenkagdz » 21 Apr 2013, 07:46 Re: Chorobowe a benefity

4 tygodnie to holidaya platnego wykorzystales a chorobowe do 28tyg powinien placic pracodawca a pozniej job centre
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posts: 1178
Age: 32
Joined: 8 Nov 2008, 15:32
Location: Perry Barr
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by dorotamakota » 25 Apr 2013, 10:42 Re: Chorobowe a benefity

Witam. Ja na chorobowym bylam przez 4 m-ce i cale te 4ry m-ce placil mi pracodawca poniewaz job centre mi powiedzial ze to on musi mi placic (a pracowalam przez agencje) caly czas dostawalam rowniez working tax.Od 1,5 roku prawa pracy sie zmienily i wszystko musi placic pracodawca ;) moj jest na mnie bardzo wkurzony bo ja poszlam na chorobowe w czasie ciazy i niespodziewal sie ze to on bedzie musial mi placic dostawalam cos okolo 82f.

dorotamakota
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Age: 38
Joined: 26 Jun 2007, 09:22
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI