Riverside w Leamington Spa dojazd

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Fan15 » 12 Mar 2013, 17:05 Riverside w Leamington Spa dojazd

Kilka problemów/pytań, na które liczę, że znajdę tutaj odpowiedź :)
1. Czy jest tu jakiś sklep, w którym można kupić bilety na koncert(w tym wypadku Riverside), czy zostaje tylko opcja przez internet?
2. Jest inny sposób na powrót z Leamington Spa niż pociąg? Ostatni pociąg odjeżdża o 23.13 i niewiem czy koncert się skończy do tej pory.
3. I tu bardziej z ciekawości, czy jeżeli biletów już nie ma do nabycia przez internet, to czy jest jakaś pula sprzedawana w kasie przy wejściu?

Fan15
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 23 Jan 2013, 10:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by dorotajab » 18 Mar 2013, 23:27 Riverside w Leamington Spa dojazd

Z leamington wrocisz pociagim, autobusami z przesiadka w coventry i zejdzie ze trzy godziny minimum taka podroz( ale one w nocy i tak nie jezdza) albo taryfa. Mysle ze najtaniej byloby znalezc tani hotel wleamington i masz transport z glowy- wrocisz na drugi dzien. To urocze miasteczko i warto sie w nim zatrzymac. Z reszta nie pomoge. Baw sie dobrze
ciotka dorotka klotka :D
User avatar
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posts: 1110
Age: 41
Joined: 11 Oct 2006, 15:09
Location: Great Barr
Reputation point: 143
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by TheRektor » 19 Mar 2013, 07:30 Re: Riverside w Leamington Spa dojazd

Od niedzieli już raczej nie aktualne (koncert był w niedzielę). Koncert skończył się około 23:15, większość kończy o tej porze. @Fan15 no i jak koncert? Support jak zwykle rewelacyjny.
www.youtube.com Video from : www.youtube.com


www.youtube.com Video from : www.youtube.com

... uważam że niestety ale RS (wiem że się narażę) przy Jolly jest cienki.
...no i masz babo plecak.

TheRektor
Rozeznany
 
 
Posts: 163
Joined: 16 Jan 2010, 18:10
Location: Mint Lxde & Xfce
Reputation point: 11
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Fan15 » 19 Mar 2013, 17:00 Re: Riverside w Leamington Spa dojazd

Koncert skończył się na szczęście o 22.40 więc zdążyłem na ostatni pociąg :) Supporty, szczególnie Jolly bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Grają oni bardziej żywiołowo niż Riverside, ale nie uważam żeby grali lepiej. Inna muzyka i (pomijając koncert) Riverside ma świetne teksty, wg mnie prezentują ciekawy styl, porównywany czasem do Opeth( z jakiejś konkretnej płyty, ale tytułu nie pamiętam) Koncert świetny, choć liczyłem, że trochę poskaczę na koncercie i tu się zawiodłem odrobinę. Może z racji tego, że średnia wieku publiki była dość wysoka, bo przy Riverside da się poskakać :)
TheRektor a jaka jest Twoja opinia o koncercie i publice?

Fan15
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Joined: 23 Jan 2013, 10:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by TheRektor » 20 Mar 2013, 18:24 Re: Riverside w Leamington Spa dojazd

W samochodzie byłem dopiero o 23:10 (nie spieszyłem się, czekałem na kogoś). To nie mój pierwszy koncert RS, pierwszy pamiętam doskonale, był rewelacyjny. Muzycznie się zmienili, dla mnie nudne, nic się nie dzieje. Grudziński jak wychodzi na scenę oprze się o pedał/przełącznik i miło spędza czas. Strasznie statyczny zespół.
www.youtube.com Video from : www.youtube.com

Z tego typu muzyki jednak Steven Wilson solo i ze wszystkimi zespołami i w których się udziela jest od wielu lat numer 1 w tego rodzaju smętach. Tak w ogóle w polskim progrocku tylko SBB, Collage, potem długo nic, niestety.
www.youtube.com Video from : www.youtube.com

www.youtube.com Video from : www.youtube.com

www.youtube.com Video from : www.youtube.com

Amirian na krześle bardziej się rusza nawet jak siedzi od całego RiverSide.
Jolly wielkie brawa, rewelacja.
...no i masz babo plecak.

TheRektor
Rozeznany
 
 
Posts: 163
Joined: 16 Jan 2010, 18:10
Location: Mint Lxde & Xfce
Reputation point: 11
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI