Baniaki

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by joseph85pl » 3 Dec 2012, 21:51 Baniaki

witam.mam pytanie czy moge zabrac ze soba dodatkowy baniak z ropa jak bede jechal do Polski a jak tak to jaki?
User avatar
joseph85pl
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 38
Joined: 31 Mar 2011, 19:35
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by pinsleepe » 3 Dec 2012, 21:54 Re: Baniaki

Na promie i w tunelu nie wolno miec baniaka z paliwem. Na kontynencie juz normalnie mozesz. Nie wiem jakie sa ograniczenia co do ilosci. Cysterna chyba nie bedziesz jechal ;) wydaje mi sie, se standardowy baniaczek jest bezpieczny.
Last edited by pinsleepe on 3 Dec 2012, 21:57, edited 1 time in total.
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 40
Joined: 6 Nov 2007, 19:55
Location: Manchester
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by bongorno » 3 Dec 2012, 21:56 Re: Baniaki

Terorysta :))))))))

bongorno
Rozeznany
 
 
Posts: 266
Joined: 11 Aug 2010, 01:08
Reputation point: 30
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by joseph85pl » 3 Dec 2012, 22:00 Re: Baniaki

a jak bym przed promem sobie przelal? to w uk moge miec ten baniaczek?no i jaki i jak wielki?
User avatar
joseph85pl
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 38
Joined: 31 Mar 2011, 19:35
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by pinsleepe » 3 Dec 2012, 22:10 Re: Baniaki

Przed promem nie ma problemu. Moj ojciec tak zrobil. Ile max mozesz miec poza bakiem to nie wiem.
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posts: 204
Age: 40
Joined: 6 Nov 2007, 19:55
Location: Manchester
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by joseph85pl » 3 Dec 2012, 22:26 Re: Baniaki

chodzi o to aby policja sie nie doczepila czu zeby mandatu nie wypisali jeszcze na swieta..

Dodano: -- 3 gru 2012, o 22:27 --

chodzi o to aby policja sie nie doczepila czu zeby mandatu nie wypisali jeszcze na swieta..

Dodano: -- 3 gru 2012, o 22:27 --

chodzi o to aby policja sie nie doczepila czu zeby mandatu nie wypisali jeszcze na swieta..
User avatar
joseph85pl
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 38
Joined: 31 Mar 2011, 19:35
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 4 Dec 2012, 00:20 Re: Baniaki

W Niemczech możesz mieć tylko 20 litrów poza pełnym zbiornikiem paliwa

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by xerdox » 4 Dec 2012, 03:47 Re: Baniaki

Kup na złomie zbiornik od gazu wluz w miejsce koła zapasowego, wynij dziurę z góry zrób jakaś nakrętke, kranik w środek i bedzie ok u mnie na stałe tak mam tylko ze u mnie mam zamiast kranika stałe podłączenie do zbiornika a zamiast koła spray do kół. Tyle ze tak już było jak kupowałem samochód facet z polski do Rosji po ropę jeździł. Nie wiem jak tutaj jest z certyfikatem ale wydaje mi sie ze to powinno być legalne. W baniaku wiecej jak 20 litrów mieć nie możesz wyjeżdżając na prom, znajomy miał 2x po 20 litrów to przy kontroli jedna 20 kazali mu wlac do zbiornika.

xerdox
Rozeznany
 
 
Posts: 131
Age: 31
Joined: 14 Jul 2010, 19:44
Location: Wolverhampton
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by joseph85pl » 4 Dec 2012, 05:08 Re: Baniaki

dobre z tym zbiornikiem musze pokombinowac w tym kierunku.ok wiec tankuje do pelna baczek biore zeby przed promem zalac do pelna i miec jeszcze Jakas 25(bo takie mam baniaczki) NA dalsze tamkowanie np.Niemcy i nie przypier... sie do mnie nigdzie?a tak mozna tankowac na poboczach bo nigdzie nie moge znalesc informacji.

Dodano: -- 4 gru 2012, o 05:13 --

dobre z tym zbiornikiem musze pokombinowac w tym kierunku.ok wiec tankuje do pelna baczek biore zeby przed promem zalac do pelna i miec jeszcze Jakas 25(bo takie mam baniaczki) NA dalsze tamkowanie np.Niemcy i nie przypier... sie do mnie nigdzie?a tak mozna tankowac na poboczach bo nigdzie nie moge znalesc informacji.
User avatar
joseph85pl
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 38
Joined: 31 Mar 2011, 19:35
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 4 Dec 2012, 09:48 Re: Baniaki

Co za kombinacje dobre... paliwo na kontynencie jest tansze takze nie rozumiem kombinowania no chyba ze kupowane z tirow... a jak take to pozostawie to be komentarza.

Jeszcze jedna uwaga nie zapomnij powiadomic ubezpieczyciela o dodatkowym nielegalizowanym zbiorniku paliwa napewno sie ucieszy...

Zadziwia mnie pomyslowosc ludzi dla zaoszczedzenia paru £.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by vactum77 » 4 Dec 2012, 11:49 Re: Baniaki

w aucie mozesz przewozic 20 l w metalowych kanistrach na legalu po calej europie. na prom cie tez z kanistrem wpuszcza. z plastykiem mialem kilka lat temu problem. pozdrowienia, szerokosci.

Dodano: -- 4 gru 2012, 12:53 --

Alzak wrote:Co za kombinacje dobre... paliwo na kontynencie jest tansze takze nie rozumiem kombinowania no chyba ze kupowane z tirow... a jak take to pozostawie to be komentarza.

Jeszcze jedna uwaga nie zapomnij powiadomic ubezpieczyciela o dodatkowym nielegalizowanym zbiorniku paliwa napewno sie ucieszy...

Zadziwia mnie pomyslowosc ludzi dla zaoszczedzenia paru £.





co do paliwa z tirow ----- to samo kupujesz kolego na stacji paliw, bo na tych samych stacjach tankujesz autko co ja tira takze bez obaw jak dasz rade to kombinuj. pozdrowionka.

vactum77
Raczkujący
 
 
Posts: 61
Joined: 26 Jun 2011, 22:50
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Ivoneczka23 » 4 Dec 2012, 13:05 Re: Baniaki

my tez jechalismy z baniakiem i na promie nie bylo zadnego ale.... nikt nie sprawdzał nam samochodu nikt go nie otwiearł chyba z ebedziesz sie podejrzanie zachowywał albo chcesz cysterne przewiezc w ukryciu hehe
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posts: 583
Age: 40
Joined: 17 Jul 2009, 17:42
Reputation point: 40
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by joseph85pl » 4 Dec 2012, 15:45 Re: Baniaki

rope mam duzo taniej niz na stacji wiec oplaca mi sie kombinowac szczegulnie na takim odcinku drogi.dzieki za odpowiedzi mysle ze juz wdzystko jasne.
User avatar
joseph85pl
Początkujący
 
 
Posts: 49
Age: 38
Joined: 31 Mar 2011, 19:35
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Alzak » 5 Dec 2012, 07:56 Re: Baniaki

vactum77 wrote:w aucie mozesz przewozic 20 l w metalowych kanistrach na legalu po calej europie. na prom cie tez z kanistrem wpuszcza. z plastykiem mialem kilka lat temu problem. pozdrowienia, szerokosci.

Dodano: -- 4 gru 2012, 12:53 --

Alzak wrote:Co za kombinacje dobre... paliwo na kontynencie jest tansze takze nie rozumiem kombinowania no chyba ze kupowane z tirow... a jak take to pozostawie to be komentarza.

Jeszcze jedna uwaga nie zapomnij powiadomic ubezpieczyciela o dodatkowym nielegalizowanym zbiorniku paliwa napewno sie ucieszy...

Zadziwia mnie pomyslowosc ludzi dla zaoszczedzenia paru £.





co do paliwa z tirow ----- to samo kupujesz kolego na stacji paliw, bo na tych samych stacjach tankujesz autko co ja tira takze bez obaw jak dasz rade to kombinuj. pozdrowionka.



Nie zrozumielismy sie wiem ze paliwo to same tylko jest jedna zasadnicza roznica ja tankujac na stacji nie jestem zlodziejem/paserem ...

pozdrawiam kombinatorow ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posts: 620
Joined: 11 Jul 2010, 06:48
Reputation point: 55
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 5 Dec 2012, 08:19 Re: Baniaki

joseph85pl, passata se kup b4 kombi: 100 litrów wchodzi a jak mały myk z odpowietrzaniem zrobisz to 110 i spokojna głowa i wszystko legalnie i bez dolewkowania po trasie.
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

Next

Return to SZUKAM INFORMACJI