Egzamin praktyczny na prawo jazdy w sobote?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by lori28 » 1 Dec 2012, 09:48 Egzamin praktyczny na prawo jazdy w sobote?

Czy ktos sie orientuje gdzie mozna zdawac egzamin w sobote, kiedy probuje zabukowac termin na stronie direct.gov mam do wyboru tylko dni tygodnia, a podana jest rowniez cena ezaminow weekendowych....ma ktos pojecie w temacie?
Last edited by lori28 on 1 Dec 2012, 13:31, edited 1 time in total.
User avatar
lori28
Rozeznany
 
 
Posts: 136
Joined: 24 Feb 2012, 20:12
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by xerdox » 1 Dec 2012, 10:39 Re: Egzamin praktyczny na prao jazdy w sobote?

jak jest wolny termin to sobota normalnie powinna byc na liscie, ja zdawalem w sobote ponad rok temu i nie bylo zadnego problemu. Ja zdawalem na bilstonie moj instruktor mowil ze jest najlatwiej zdac i najlatwiejsze trasy. Nie wiem ile w tym prawdy ale i tak zdane za 1 razem.

xerdox
Rozeznany
 
 
Posts: 131
Age: 31
Joined: 14 Jul 2010, 19:44
Location: Wolverhampton
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by lori28 » 1 Dec 2012, 13:19 Re: Egzamin praktyczny na prwao jazdy w sobote?

to w takim razie w calym west midlands nie ma terminow na weekendy? sprawdzalam we wszystkich osrodkach.....
Bilston nie ma na liscie, chyba, ze masz na mysli osrodek Lower Gornal?
User avatar
lori28
Rozeznany
 
 
Posts: 136
Joined: 24 Feb 2012, 20:12
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI