Wymiana prawka gdy posiadam dwa dokumenty

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by rydzyk66 » 16 Nov 2012, 21:07 Wymiana prawka gdy posiadam dwa dokumenty

Witam i prosze o porade... troche nakombinowalem, mianowicie mialem zatrzymane polskie prawko kat. B na rok w Polandii, wrocilem do Ukeja i postanowilem zrobic angielskie prawko kat. A, Po roku czasu oddano mi moje polskie prawko ( z tym ze tylko na 5 lat ) i w ten o to sposob mam 2 dokumenty, teraz jest problem taki ze chcialbym wymienic polskie prawko na angielskie i niewiem czy sie nie przypierdziela do mnie, ze posiadam dwa dokumety i czy nie beda zadawac pytan czemu mam okresowe prawko :/ Jesli ktos z was mial podobna sytucje bede bardzo wdzieczny jesli podpowie co powinienem poczac z gory dziekuje i pozdrawiam.

rydzyk66
Początkujący
 
 
Posts: 33
Age: 35
Joined: 19 Jul 2009, 11:55
Location: Klodzko
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by P-C » 16 Nov 2012, 21:16 Re: Wymiana prawka gdy posiadam dwa dokumenty

Tylko po co chcesz wymieniać prawko skoro masz angielskie?
Polskie wrzuć do głębokiej szuflady i używaj wyłącznie angielskiego.
I zaciśnij poślady by nikt nie dowiedział się o tym, że oszukałeś. Kilka lat w zawiasach nie jest miłe:/
Ponad wątły umysł Twój bądź...
User avatar
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posts: 377
Age: 52
Joined: 5 Jun 2011, 16:18
Location: Chelmsley Wood
Reputation point: 61
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by rydzyk66 » 16 Nov 2012, 21:25 Re: Wymiana prawka gdy posiadam dwa dokumenty

Dlatego chce wymienic ze angielskie mam tylko na motory a poruszam sie autem i zastanawialem sie nad dorobieniem innych kategorii np. C a zeby pracowac jako kierowca niemal kazda firma wymaga prawka angielskiego

rydzyk66
Początkujący
 
 
Posts: 33
Age: 35
Joined: 19 Jul 2009, 11:55
Location: Klodzko
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by bongorno » 16 Nov 2012, 21:58 Re: Wymiana prawka gdy posiadam dwa dokumenty

Wypełnij druk D1 , wyślij prawko polskie i angielskie do dvla oraz paszport lub dowód i czek albo postal order na 50 funi i po kłopocie . W ciągu 2 tygodni powinieneś mieć angielskie prawko z obiema kategoriami z ważnością do ukończenia 45 roku życia.

bongorno
Rozeznany
 
 
Posts: 266
Joined: 11 Aug 2010, 01:08
Reputation point: 30
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by rydzyk66 » 17 Nov 2012, 10:08 Re: Wymiana prawka gdy posiadam dwa dokumenty

a pewny jestes ze mi wymienia ??? bo czytalem ze nie mozesz posiadac 2 dokumentow z z innych krajow tak jak w moim przypadku dlatego wlasnie pytam o porade moze juz ktos z was mial podobna sytuacje.

rydzyk66
Początkujący
 
 
Posts: 33
Age: 35
Joined: 19 Jul 2009, 11:55
Location: Klodzko
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by bongorno » 17 Nov 2012, 20:30 Re: Wymiana prawka gdy posiadam dwa dokumenty

Jestem pewien przerabiałem ten temat , do półki w pracy nie zmusili mnie do wymiany polskiego prawka miałem dwa , wysłałem i zero problemów.

bongorno
Rozeznany
 
 
Posts: 266
Joined: 11 Aug 2010, 01:08
Reputation point: 30
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by rydzyk66 » 18 Nov 2012, 00:53 Re: Wymiana prawka gdy posiadam dwa dokumenty

Oka dzieki wielekie za info :) jak wroce po swietach to sie za to wezme bo mam tylko dowod a znajac angielskie urzedy moj dowod moze zaginac i do dupy pojade a nie na swieta jeszcze raz dzieki i pozdro :)

rydzyk66
Początkujący
 
 
Posts: 33
Age: 35
Joined: 19 Jul 2009, 11:55
Location: Klodzko
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI