ESB Fur....e

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by oliverj09 » 5 Aug 2012, 21:02 ESB Fur....e

Witam!
Mam pytanko dotyczace produktow firmy esbfurniture.Czy ktos z Was kupowal od nich jakies meble?Interesuje mnie czy jakosc tych mebli jest adekwatna do ceny?Niestety sa one w sprzedazy internetowej i nie mozna ich wczesniej zobaczyc.
Pozdrawiam

oliverj09
Przyczajony
 
 
Posts: 7
Joined: 23 Mar 2012, 12:31
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by vanilia » 5 Aug 2012, 22:56 Re: ESB Fur....e

Kupowałam u nich łóżko i materac z memory foam. Z zakupu jestem zadowolona natomiast z obsługi ani trochę. Przy zakupie nikt mnie nie poinformował, że do rozładunku dostawy za którą zapłaciłam będzie potrzebna osoba do pomocy. Dobrze, że w domu był mój partner. Poza tym dostawa opóźniła się o 3 godz. Brakowało części do łóżka, co się okazało były w oparciu. Sprzedawca nas nie poinformował i w instrukcji tego też nie było. Po zapłacie sprzedawca jest najzwyczajnej chamski. Drugi raz napewno nie skorzystam z ich usług.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
User avatar
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posts: 684
Joined: 24 May 2007, 12:04
Location: Sheldon
Reputation point: 47
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Przemko » 6 Aug 2012, 09:22 Re: ESB Fur....e

Kilkakrotnie dokonywalismy zakupu mebli z tej firmy nigdy nie było z niczym najmniejszego problemu - no może oprócz małych spóźnień czasowych. Nigdy nie było żadnych problemów z transportem rozładunkiem itd. Również jak zdarzyła się sytuacja z reklamacją (gwarancja obejmuje 6 m-cy) towar został bez problemu wymieniony na nowy.

Przemko
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 2 Dec 2009, 14:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


Return to SZUKAM INFORMACJI