Aktualizacja map

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by Adrian2712 » 29 Apr 2012, 23:27 Aktualizacja map

Witam!Czy wie ktoś może gdzie mogę zaktualizować mapy w nawigacji GARMIN 255w,chodzi mi tutaj o kogoś kto to robi,bo wiem ze można to zrobić na stronie GARMINA ale sam wole się za to nie zabierać :)
User avatar
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posts: 195
Joined: 18 Mar 2011, 15:21
Location: B'ham
Reputation point: 18
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 30 Apr 2012, 13:28 Re: Aktualizacja map

a masz wykupioone Garmin Live? bo jak nie to nowe mapy sa dosc drogie , chyba ze masz kupon promocyjny na jedna aktualizacje z nowego Garmina. Jak nie to najlepiej kup karte micro SD i wsadz nowsze mapy ( odblokowane oczywiscie) . jak chcesz to mam City Navi EU + UK 2011.40 odblokowane.wystarczy skopiowac na karte i wsadzic w Garminka.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by sirol » 1 May 2012, 18:11 Re: Aktualizacja map

Z tym odblokowaniem to nie takie hop siup bo odblokowuje sie do nr seryjnego konkretnej nuvi i nie wystarczy tylko przegrac mapy na karte sd kiedys sie w to bawilem jak mialem garmina wiec wiem o co biega tak wiec jesli chesz orginalna mape to instalacja odbywa sie bez problemow sciagasz instalujesz i hula a jak chcesz piracic dajesz komus kto wie co z tym zrobic bo samemu raczej ciezko bedzie ale od czego mamy internet :) A tak wogole to polecam przesiasc sie na Tom Toma to najlepsza nawigacja na rynku.

sirol
Początkujący
 
 
Posts: 17
Joined: 7 May 2008, 07:13
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by anirad » 1 May 2012, 20:10 Re: Aktualizacja map

sirol - mylisz sie.mapy city navigator europe mozna odblokowac tak zeby dzialaly bez problemu na kazdym garminie.wiem to bo swoje "zlamane" mapy dalem juz kilku osobom do roznych modeli garmina. nie mowie to o zabawach dla amatorow przy pomocy kluczy generowanych przez JetMousa albo all.bata. mapy automatycznie nadpisuja sie nad zainstalowanymi. jedyny minus - nie mozna podpinac Garminka do kompa i laczyc sie ze stronka Garmina jesli nie wyjmie sie karty pamieci.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
User avatar
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posts: 483
Age: 51
Joined: 14 Oct 2006, 18:39
Location: Ha'il Saudi Arabia
Reputation point: 76
Poczciwy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI