Ubezpieczenie auta

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by walsall89 » 23 Apr 2012, 20:05 Ubezpieczenie auta

Witam, mam pytanie w sprawie ubezpieczenia samochodowego.
Jezeli placi sie ubezpieczenie miesiecznie, a dajmy na to ze ma sie wypadek samochodowy, to czy mozna zlikwidowac owe ubezpieczenie np po miesiacu od zgloszenia tego wypadku ?

walsall89
Raczkujący
 
 
Posts: 93
Joined: 3 Sep 2010, 23:34
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 23 Apr 2012, 20:14 Re: Ubezpieczenie auta

Przerabialem to wlasnie. Po wypadku dzwonisz i wstrzymujesz upezpieczenie i wpłaty. Jesli nikt pózniej nie weźmie z twojego ubezpieczenia odszkodowania to nie musisz reszty spłacać. Jesli ktoś weźmie kasę to musisz spłacić ubezpieczenie do końca.

Guest
 
 
Top
1

MalePostNapisane by walsall89 » 23 Apr 2012, 20:21 Re: Ubezpieczenie auta

Aha, no ok, ale zalozmy ze wypadek nie jest z mojej winy, to czy mozna zakonczyc ubezpieczenie ?

walsall89
Raczkujący
 
 
Posts: 93
Joined: 3 Sep 2010, 23:34
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 23 Apr 2012, 21:36 Re: Ubezpieczenie auta

nie ma zalozen, albo jest z twoje winy albo nie. jak zadzwonisz to tobie bez problemu zawiesza ubezpieczenie i skladki ale to za jakis czas dopiero okaze sie czy bylo z twojej winy i czy byl claim, czy nie bylo twojej winy i nic nie bylo. mozesz za rok nawet dostac list wzywajacy do splaty calosci ubezpieczenia tak jak ja mialem bo jeden idiota wzial claim na moje konto.

Guest
 
 
Top
0

MalePostNapisane by VA » 24 Apr 2012, 07:31 Re: Ubezpieczenie auta

Ubezpieczenie zawsze można rozwiązać, ale wiążą się z tym koszty. Ile to zależy od firmy ubezpieczeniowej - każda ma własne zasady. Wszystko musi być napisane w umowie.
Najlepiej po prostu kupić inny samochód i zmienić wpis pojazdu na ubezpieczeniu.
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by walsall89 » 24 Apr 2012, 15:27 Re: Ubezpieczenie auta

Dzieki bardzo za info .

walsall89
Raczkujący
 
 
Posts: 93
Joined: 3 Sep 2010, 23:34
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI