Zaloguj się Załóż konto
Start News United Kingdom
19-latek dźgnięty nożem we wtorek, kilka minut wcześniej wyszedł z aresztu, gdzie przebywał w związku z podejrzeniami o gwałt
Friday, 19 January 2018 09:04
19-latek dźgnięty nożem we wtorek,  kilka minut wcześniej wyszedł z aresztu, gdzie przebywał w związku z podejrzeniami o gwałt19-latek dźgnięty nożem we wtorek, kilka minut wcześniej wyszedł z aresztu, gdzie przebywał w związku z podejrzeniami o gwałt
Add new comment
 
Historyczny dzień w parlamencie - pierwsza muzułmańska minister przemawiała w Izbie Gmin
Friday, 19 January 2018 08:58
Historyczny dzień w parlamencie - pierwsza muzułmańska minister przemawiała w Izbie GminUrodzona w Birmingham kobieta przeszła do historii. Jako pierwsza muzułmanka przemawiała w roli ministra przed posłami w Izbie Gmin.
Add new comment
 
Powołano pełnomocnika rządu ds. walki z samotnością
Thursday, 18 January 2018 21:09
Powołano pełnomocnika rządu ds. walki z samotnościąWczoraj Theresa May powołała wiceminister ds. cyfrowych, kultury, mediów i sportu Tracey Crouch na stanowisko pełnomocnika rządu ds. walki z samotnością.
Add new comment
 
Nawet po £4500 na osobę! Polacy w UK ruszyli po pieniądze – Ty też otrzymałeś już?
Thursday, 18 January 2018 14:47
Nawet po £4500 na osobę! Polacy w UK ruszyli po pieniądze – Ty też otrzymałeś już?300 milionów funtów - tyle według szacunków brytyjskie banki muszą oddać Polakom, którym przez lata bezprawnie zakładały płatne rachunki bankowe. O odszkodowanie może ubiegać się każdy, kto posiada płatny rachunek bankowy, czyli tzw. packaged bank account.
Add new comment
 
Wielka Brytania przekaże Francji ponad 44,5 mln funtów na wzmocnienie kontroli granicznych
Thursday, 18 January 2018 10:30
Wielka Brytania przekaże Francji ponad 44,5 mln funtów na wzmocnienie kontroli granicznychW tym tygodniu premier Theresa May zobowiąże się do przekazania dodatkowych dziesiątków milionów funtów na wzmocnienie brytyjskich kontroli granicznych we Francji.
Add new comment
 
Uwaga: Met office wydało ostrzeżenie o pogodzie stwarzającej "zagrożenie dla życia"
Wednesday, 17 January 2018 13:25
Uwaga: Met office wydało ostrzeżenie o pogodzie stwarzającej  Met Office wydało ostrzeżenie o pogodzie dla Birmingham. Silne Wiatry jakie mają wystąpić jutro stworzą zagrożenie dla życia i mogą się przyczynić do powstania chaosu w transporcie.
Add new comment
 
Poundland ogłosił, że w West Midlands powstaną nowe sklepy Pep&Co
Wednesday, 17 January 2018 10:45
Poundland ogłosił, że w West Midlands powstaną nowe sklepy Pep&CoSieć Poundland ogłosiła, że w ciągu kolejnych dwunastu miesięcy ma zamiar otworzyć 150 nowych sklepów z ubraniami Pep&Co w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Francji. Jeden z nich powstanie w Birmingham, a dwa następne w regionie Midlands.
Add new comment
 
Szokujące napaści w Birmingham - w ciągu godziny dźgnięto nożem dwóch 19-latków
Wednesday, 17 January 2018 10:31
Szokujące napaści w Birmingham - w ciągu godziny dźgnięto nożem dwóch 19-latkówWe wtorkowe popołudnie w Birmingham doszło do aż dwóch ataków przy użyciu noża. W obu przypadkach poszkodowani to 19-letni mężczyźni.
Add new comment
 
Ujawniono tożsamość mężczyzny, którego zamordowano w niedzielę w Walsall
Tuesday, 16 January 2018 13:50
Ujawniono tożsamość mężczyzny, którego zamordowano w niedzielę w WalsallPolicja podała że mężczyzna, który został zadźgany nożem, na imprezie, w domu w Walsall to 19 letni Rezwan Ali.
Add new comment
 
Wielka Brytania jednak zostanie w UE? Tusk i Juncker: Nasze drzwi pozostają otwarte
Tuesday, 16 January 2018 11:36
Wielka Brytania jednak zostanie w UE? Tusk i Juncker: Nasze drzwi pozostają otwartePrzewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk powiedział we wtorek, że UE nadal jest otwarta na pomysł powstrzymania brexitu, jeśli tylko Wielka Brytania zmieni zdanie na temat opuszczenia wspólnoty.
Add new comment
 
Ulotka o terroryzmie napisana przez ekstremistę znaleziona w szkole w Birmingham
Tuesday, 16 January 2018 07:59
Ulotka o terroryzmie napisana przez ekstremistę znaleziona w szkole w BirminghamNauczyciel, który prowadził niezarejestrowaną szkołę w Birmingham krytykowaną przez inspektorów za niespełnianie standardów bezpieczeństwa i nauczania, otrzymał zakaz prowadzenia lekcji.
Add new comment
 
Uchodźcy zamieszkujący Wielką Brytanię otrzymają 80 pensów podwyżki zasiłku
Tuesday, 16 January 2018 07:01
Uchodźcy zamieszkujący Wielką Brytanię otrzymają 80 pensów podwyżki zasiłkuPrawie 40 tys. niezamożnych uchodźców mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii otrzyma niewielką podwyżkę wypłacanych im w tygodniowych odstępach zasiłków mających pozwolić im na przeżycie. Podwyżka wyniesie 80 pensów.
Add new comment
 
Ryanair wprowadził nowe zasady przewozu bagażu
Monday, 15 January 2018 21:02
Ryanair wprowadził nowe zasady przewozu bagażuOd dzisiaj, linia lotnicza Ryanair wprowadziła nowe zasady przewozu bagażu podręcznego. Bez dopłacania na pokład wniesiemy tylko małą torebkę, co będzie dużym utrudnieniem dla osób przewożących elektronikę, w tym laptopy i aparaty.
Add new comment
 
"Uderzmy ją młotem" - opiekun zawieszony za niestosowny komentarz odnośnie podopiecznej
Monday, 15 January 2018 07:44
Pracownik socjalny z hrabstwa Staffordshire został zawieszony w prawach do wykonywania zawodu, m.in. dlatego, że pozwolił sobie na niewybredny komentarz odnośnie jednej z podopiecznych.
Add new comment
 
Polak groził śmiercią muzułmanom. Został skazany na 8 miesięcy
Sunday, 14 January 2018 13:50
Polak groził śmiercią muzułmanom. Został skazany na 8 miesięcy48-latek pobił żonę, a potem pijany groził muzułmanom i wjechał furgonetką w hinduską restaurację. Podczas rozprawy przyznał się do zarzutów.
Add new comment
 
Page 1 of 276