Zaloguj się Załóż konto
Start News West Midlands 24-latek powalił policjantkę na ziemię, bił ją i rwał jej włosy z głowy
24-latek powalił policjantkę na ziemię, bił ją i rwał jej włosy z głowy
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Policja udostępniła nagranie z kamery noszonej przez funkcjonariuszkę ukazujące próbę aresztowania, do której doszło w Black Country. Mężczyzna, który miał zostać zatrzymany, brutalnie zaatakował policjantkę. 

Do napaści doszło 20 maja, gdy funkcjonariusze udali się na Chapel Street w Bradley w Bilston, aby aresztować 24-letniego mężczyznę. Sprawa dotyczyła incydentu domowego. W momencie, kiedy zatrzymany był prowadzony do radiowozu, zaatakował posterunkową Emmę Agyei. 24-latek powalił kobietę na ziemię, bił ją i rwał jej włosy z głowy.Napastnik, którego tożsamości nie ujawniono, przyznał się do winy przed sądem. Otrzymał karę trzech miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Policja udostępniła film chcąc pokazać, z czym na co dzień muszą się zmagać funkcjonariusze.

Pomiędzy kwietniem i grudniem 2017 roku zanotowano 669 napaści na oficerów oraz pracowników West Midlands Police. Okres rekonwalescencji dzielnych funkcjonariuszy wyniósł w sumie 356 dni. Koszt urlopów zdrowotnych to 65 tys. funtów, a problem z napaściami stale rośnie.

Komisarz Dave Thompson z West Midlands Police wezwał do zaostrzenia kar dla przestępców, którzy znieważają lub atakują funkcjonariuszy.

Friday, 12 January 2018 16:40
 Czytaj poprzedni artykuł:
Polak groził śmiercią muzułmanom. Został skazany na 8 miesięcy
  Czytaj następny artykuł:
Ogromny pożar na dworcu w Nottingham


Montaz anten satelitarnych