Zaloguj się Załóż konto
Start News West Midlands
West Midlands
Wyciek gazu przyczyną zamknięcia ruchliwej drogi w Sutton Coldfield
Friday, 19 January 2018 10:30
Wyciek gazu przyczyną zamknięcia ruchliwej drogi w Sutton ColdfieldJedna z głównych dróg w Sutton Coldfield została tymczasowo zamknięta ze względu na awarię gazociągu.
Add new comment
 
„Umierał powoli na moich oczach” - zrozpaczona Polka opowiada o śmierci swojego dziecka
Friday, 19 January 2018 08:05
Fot: Simon LennonPięciodniowe dziecko zmarło w szpitalu w Coventry, ponieważ lekarze nie zauważyli u niego objawów sepsy.
Add new comment
 
Morderstwo przy Walsall Road: Przed śmiercią zdążył napisać do ukochanej „Dźgnięto mnie nożem”
Thursday, 18 January 2018 20:33
Morderstwo przy Walsall Road: Przed śmiercią zdążył napisać do ukochanej „Dźgnięto mnie nożem”26-letni James Brindley rozmawiał ze swoją dziewczyną przez telefon. Chwilę po tym, jak się pożegnali, napisał do niej swoją ostatnią wiadomość „Dźgnięto mnie nożem. Dzwonię na pogotowie”.
Add new comment
 
Lekarz z Dudley skazany molestowanie seksualne pacjentek
Thursday, 18 January 2018 13:25
Lekarz z Dudley skazany molestowanie seksualne pacjentekLekarz z Dudley został uznany za winnego napaści na tle seksualnym na cztery pacjentki.
Add new comment
 
Porywisty wiatr powoduje chaos w transporcie kolejowym i drogowym w West Midlands
Thursday, 18 January 2018 08:59
Porywisty wiatr powoduje chaos w transporcie kolejowym i drogowym w West MidlandsOd rana porywisty wiatr wiejący w West Midlands utrudnia normalne funkcjonowanie i dojazd do pracy.
Add new comment
 
Brytyjczyk, który trzy dni po wyjściu z więzienia, zabił nastolatkę, został skazany na dożywocie.
Thursday, 18 January 2018 08:22
Brytyjczyk, który trzy dni po wyjściu z więzienia, zabił nastolatkę, został skazany na dożywocie.Mężczyzna, który zabił nastoletnią dziewczynę trzy dni po tym, jak opuścił więzienie, został skazany na dożywocie.
Add new comment
 
Ciało kobiety znalezione na terenach zielonych w Halesowen
Thursday, 18 January 2018 07:10
Ciało kobiety znalezione na terenach zielonych w HalesowenWczoraj przed południem w jednym z malowniczych zakątków West Midlands znaleziono martwą kobietę.
Add new comment
 
Wyścigi samochodowe powrócą do Birmingham? Miasto może zostać gospodarzem Formuły E
Wednesday, 17 January 2018 07:13
Wyścigi samochodowe powrócą do Birmingham? Miasto może zostać gospodarzem Formuły EPo prawie 30 latach wyścigi samochodowe mogą wrócić na ulice Birmingham. Pierwsza impreza tego typu odbyłaby się jeszcze w tym roku.
Add new comment
 
Carillion - druga największa firma budowlana w UK ogłosiła bankructwo
Tuesday, 16 January 2018 21:24
Carillion - druga największa firma budowlana w UK ogłosiła bankructwoDruga co do wielkości brytyjska grupa budowlana, zatrudniająca na całym świecie 43 tys. pracowników, ma zostać zlikwidowana.
Add new comment
 
19-latek ugodzony nożem przy Coventry Road
Tuesday, 16 January 2018 21:01
19-latek ugodzony nożem przy Coventry RoadKolejny nastolatek został ugodzony nożem – 16 stycznia po południu policja otrzymała wezwanie na Coventry Road w pobliżu St Andrew's Retail Park w Small Heath.
Add new comment
 
Polski kierowca oskarżony o spowodowanie śmierci pięciu osób nie przyznał się do winy
Tuesday, 16 January 2018 08:18
Polski kierowca oskarżony o spowodowanie śmierci pięciu osób nie przyznał się do winy60-letni polski kierowca, który usłyszał pięć zarzutów spowodowania śmierci, poprzez niebezpieczną jazdę, nie przyznał się do winy.
Add new comment
 
Śnieżna prognoza dla West Midlands - w tym tygodniu czekają nas kolejne opady
Monday, 15 January 2018 10:53
Śnieżna prognoza dla West Midlands - w tym tygodniu czekają nas kolejne opadyWe wtorek w Birmingham ponownie może spaść śnieg - wynika z prognoz przedstawionych przez Met Office.
Add new comment
 
Mężczyzna ugodzony nożem w Walsall
Sunday, 14 January 2018 14:00
Mężczyzna ugodzony nożem w WalsallPolicja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa po tym, jak 19-latek został śmiertelnie ugodzony nożem podczas imprezy w jednym domów w Walsall.
Add new comment
 
24-latek powalił policjantkę na ziemię, bił ją i rwał jej włosy z głowy
Friday, 12 January 2018 16:40
24-latek powalił policjantkę na ziemię, bił ją i rwał jej włosy z głowyPolicja udostępniła nagranie z kamery noszonej przez funkcjonariuszkę ukazujące próbę aresztowania, do której doszło w Black Country.
Add new comment
 
Zacznij Nowy Rok z przytupem! Postaw na naukę języka!
Friday, 12 January 2018 08:05
Zacznij Nowy Rok z przytupem! Postaw na naukę języka!Nowy Rok, nowe otwarcie, idealny czas na zmiany! A może by tak zamiast trudnych do spełnienia postanowień, które zarzucisz szybciej niż podejmiesz, zrobić coś, z czego będziesz czerpać korzyści przez długi czas
Add new comment
 
Page 1 of 187