Zaloguj się Załóż konto
Start News
National Express testuje bezgotówkowy system płatności za bilety
Wednesday, 21 February 2018 08:55
National Express testuje bezgotówkowy system płatności za biletyNational Express rozpoczął testowanie nowego systemu biletowego.
Add new comment
 
Met Office ostrzega: w następnym tygodniu w Birmingham mróz i opady śniegu
Wednesday, 21 February 2018 07:14
Met Office ostrzega: w następnym tygodniu w Birmingham mróz i opady śnieguZima może wrócić do West Midlands w następnym tygodniu. Synoptycy przewidują spadek temperatury i opady śniegu.
Add new comment
 
Drogowcy będą wymieniać nawierzchnię na M6 - kierowców czekają utrudnienia
Wednesday, 21 February 2018 06:50
Drogowcy będą wymieniać nawierzchnię na M6 - kierowców czekają utrudnieniaCierpliwość kierowców po raz kolejny zostanie wystawiona na próbę, bowiem jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się nocne prace drogowe na autostradzie M6.
Add new comment
 
12-latka walczyła ze złodziejem telefonu
Wednesday, 21 February 2018 06:18
12-latka walczyła ze złodziejem telefonuPolicja z Derby aresztowała złodzieja, który zaatakował 12-latkę. Dziewczyna, której próbował zabrać telefon, stawiła opór, napastnik przewrócił ją jednak i po 30 sekundach walki zdołał uciec ze skradzioną komórką. Całe zdarzenie uchwyciła jedna z miejskich kamer monitoringu.
Add new comment
 
Od 1 marca stary banknot dziesięciofuntowy przestanie pełnić funkcję środka płatniczego
Tuesday, 20 February 2018 15:18
Od 1 marca stary banknot dziesięciofuntowy przestanie pełnić funkcję środka płatniczegoOd 1 marca sklepy nie będą miały obowiązku akceptowania starych, papierowych banknotów dziesięciofuntowych.
Add new comment
 
Brytyjka, która pozostawiła na karetce list, zabraniający parkowania pod jej domem, ukarana grzywną
Tuesday, 20 February 2018 13:47
Brytyjka, która  pozostawiła na karetce list, zabraniający parkowania pod jej domem, ukarana grzywnąPolicja aresztowała wczoraj 26 letnią Kirsty Sharman, która zostawiła obraźliwą notkę na karetce pogotowia w czasie, gdy jej załoga udzielała pomocy potrzebującej osobie.
Add new comment
 
Pasażerka musiała opuścić samolot, ponieważ stewardessa usłyszała, że cierpi na bóle menstruacyjne
Tuesday, 20 February 2018 10:31
Pasażerka musiała opuścić samolot, ponieważ stewardessa usłyszała, że cierpi na bóle menstruacyjneMłodej Brytyjce i jej chłopakowi nakazano opuszczenie samolotu linii Emirates, którym mieli udać się do Dubaju, ponieważ stewardessa podsłuchała, że kobieta cierpi na silne bóle brzucha spowodowane okresem.
Add new comment
 
Śmiertelny wypadek w Wolverhampton - mężczyzna potrącony przez samochód na Stafford Road
Tuesday, 20 February 2018 09:21
Śmiertelny wypadek w Wolverhampton - mężczyzna potrącony przez samochód na Stafford RoadWczoraj wieczorem na jednej z głównych dróg w Wolverhampton doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginął mężczyzna.
Add new comment
 
Ojciec, który zabrał dziecko na wakacje dostał 600 funtów grzywny
Tuesday, 20 February 2018 09:14
Ojciec, który zabrał dziecko na wakacje dostał 600 funtów grzywnyUrzędnikom z Solihull Council udało się wygrać sprawę w sądzie dotyczącą rodzica, który zabrał swoje dziecko na wakacje w czasie szkoły nie mając na to pozwolenia władz placówki.
Add new comment
 
Pedofil z Birmingham skazany na 32 lata więzienia
Tuesday, 20 February 2018 07:32
Pedofil z Birmingham skazany na 32 lata więzieniaMatthew Falder, były doktorat w dziedzinie geofizyki na Uniwersytecie w Birmingham został skazany na 32 lata za molestowanie na tle seksualnym, zdobywania nieprzyzwoitych zdjęć i szantażowania swoich ofiar.
Add new comment
 


Page 1 of 876